ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na otázky, které pokládáte nejčastěji:

Jak se můžu objednat na focení?

Kontaktovat mne můžete e-mailem, přes kontaktní formulář na webu, telefonicky na čísle +420 604 985 633 nebo zprávou na Facebooku. Sdělíte mi vaše přání a představy, dohodneme vše potřebné a domluvíme se na termínu focení.

Kde focení probíhá?

Fotím venku v okolí Mělníka a v Praze. Mám několik oblíbených míst, kde vznikají nádherné fotografie. Pokud máte vaše oblíbené místo, které bude pro focení ideální, focení může probíhat tam.

Co když bude v termínu focení nepříznivé počasí?

Víte, že před bouřkou vznikají právě ty nejzajímavější fotografie? A co teprve mlha - nádhera! Přímé slunce je často spíš na škodu. Nebojte se proto počasí, není náš nepřítel, ale spojenec. Pokud nám však do cesty přijde déšť, dohodneme se na novém termínu.

Co na focení obléknout?

Na oblečení se domluvíme individuálně, tak aby ladilo se zvoleným exteriérem. Ideální je jednobarevné oblečení bez výrazných vzorů. Doporučuji vzít i náhradní oblečení pro případ nehody.

Co budeme potřebovat při focení?

Hlavní je vaše dobrá nálada a příjemný pocit. Když u dětí nadšení opadává, vždy pomůže něco dobrého na zub nebo oblíbená limonáda.

Máte k zapůjčení nějaké rekvizity?

Pro holčičky ráda zajistím krásné šaty a sukýnky. Pro chlapečky se také něco najde. Pokud mají vaše děti oblíbenou hračku, nezapomeňte ji vzít s sebou.

V jakém formátu fotografie dostanu?

Upravené fotografie mají formát JPG v poměru stran 2:3. Fotografie vám zašlu přes online uložiště uschovna.cz nebo předám na CD/DVD. Fotografie jsou ve vysoké tiskové kvalitě.

Potřebuji vytištěné fotografie. Je to možné?

Ano. Zajišťuji tisk fotografií v rozměrech podle vašeho přání. Zprostředkuji i velkoformátový tisk na plátno.

Je možné domluvit focení doma?

Určitě ano. V domácím prostředí vznikají krásné fotografie ve stylu lifestyle. Navíc tak můžu fotit i velmi malé děti, pro které by nebylo exteriérové focení vhodné.

Další informace k focení najdete v Obchodních podmínkách.